czwartek, 9 sierpnia 2018

Commanders and dragoons for Swedes. Dowódcy i dragoni dla Szwedów.

Today new figures for my Swedes in 15mm for By Fire And Sword games. I managed to paint some Commanders and Dragoons. All figures are from Wargamer. Now I am able to field quite strong Swedish division. Time to bring some reinforcements for Polish-Lithuanian Commonwealth.
Dzisiaj nowe figurki dla moich Szwedów w skali 15mm do gier z zasadami Ogniem i Mieczem. Udało mi się pomalować kilku dowódców i dragonów. Wszystkie figurki pochodzą od Wargamera. Teraz mogę wystawić dość silną dywizję szwedzką, czas więc pomyśleć nad wzmocnieniem sił Rzeczypospolitej.

Generals/GenerałowieMounted Commanders/Dowódcy konnoCommanders on foot/Dowódcy pieszoMounted Dragoon Regiment/Regiment dragonii konnoDismounted Dragoon Regiment/Regiment dragonii pieszo

2 komentarze:

  1. Regiment dragonii.. Też się z nim męczę. Przyjąłem trochę inne założenia i malowanie zajmuje mi więcej czasu.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja na szczęście mam to już za sobą, chociaż chodzi mi po głowie jeszcze jedna dywizja szwedzka (jazdy...), więc kto wie, być może wrócę do tematu. Teraz gdy skończę moje niemieckie czołgi i pomaluję Normanów, to biorę się za RON (pułki jazdy i dragonów). Jest co robić ;)

      Usuń