czwartek, 16 kwietnia 2015

Polska 1944 (35) - Więcej i więcej. Poland 1944 (35) - More and more.

Nowych modeli i przeróbek ciąg dalszy. Dzisiaj skupie się bardziej na Niemcach, chociaż i dla ich adwersarzy coś się znajdzie.
A continuation of the new models. Today mostly Germans, however there will be something for their adversaries.

Nowe figurki od Britannia Miniatures:
New figures from Britannia Miniatures:

Podczas wielu moich gier z użyciem moich modeli, okazało się że działa, pozbawione podstawek, są bardzo narażone na zniszczenie. W związku z czym wszystkie działa, sowieckie i niemieckie otrzymały nowe podstawki. Tak przy okazji pomalowałem kilka nowych modeli:
During many my games, I have found that guns without basing are vulnerable to the destruction. To avoid it, all my guns received new bases. By the way I painted several new models:

Sowieckie działa ppanc 45mm i działo piechoty 75mm z zestawu PSC:
Soviet 45mm AT guns and Infantry gun from the set of PSC:

Nebelverfery: 2 x ESCI (Nowe) + Amercom
Nebelverfers: 2 x ESCI (New) + Amercom

2cm FlaK 38 (Amercom), PaK 36 (ESCI), 7,5 cm le.IG 18 (Pegasus)

10,5 cm le.F.H.18 (Armourfast), PaK 38 (kupione na Claymore - nie znam producenta/bought on Claymore - don't know producer)

Kilka nowych modeli, nie pomalowanych przeze mnie:
Few new models, not painted by myself:

PaK 38 - (z kolekcji ś.p. Iana Holta/from collection RIP Ian Holt)

PzKpfw IV, 3xOpel Blitz, 3xJagdpanzer 38(t)Hetzer - malowane przez ś.p. Ian Holt lub Jima Duncana / painted by RIP Ian Holt or Jim Duncan

Te ostatnie modele kupiłem razem z figurkami, które postanowiłem leciutko przerobić. Powstała z nich nowa nacja dla mojego projektu Polska 1944. Ale o tym w następnym poście.
Those last models I bought together with some figures, which I decided to convert a little. After that I have received a new nation for my Poland 1944 project. But that in the next post.

2 komentarze: