poniedziałek, 25 marca 2013

Drogi (1) ; Roads (1)

Jedną z głównych scenerii naszych stołów to drogi. Ja postanowiłem wykonać kilka piaskowo żwirowych dróg, takie jakie jeszcze niedawno były bardzo popularne na wschodzie Europy. Na razie wykonałem kilka modułów dróg głównych. Są to odcinki proste o długościach 12 cali (5 modułów), 6 cali (2 moduły) i 3 cale (6 modułów). Drogi są o szerokości 3,5 cala więc doskonale nadadzą się do gier w skalach 20mm i 28mm. Już wkrótce pokażę zakręty i skrzyżowania.
One of the main elements of our tables are roads. I decided to do some sand and gravel roads, such that not long time ago were very popular in Eastern Europe. For now, I made some major roads modules. These are straight sections with lengths of 12 inches (5 modules), 6 inches (2 modules) and 3 inches (6 modules). The roads are 3.5 inches wide so perfectly fit the games in 20mm and 28mm. Soon I'll show turns and crossroads.

2 komentarze:

 1. Wyglądają całkiem fajnie. Przy następnych segmentach daj większe zbliżenie Bartek, i podziel się z czego i jak je zrobiłeś.

  Sławek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na moim flickr'u jest zdjęcie w dużo większej rozdzielczości. Miał być tutorial, ale przypadkowo wyczyściłem te zdjęcia... Dzisiaj zabieram się za zakręty, więc niebawem pokaże co i jak i z czego.
   Pozdrawiam

   Usuń