poniedziałek, 7 stycznia 2013

Polska 1944 (17) - Sowieckie posiłki; Poland 1944 (17)- Soviet reinforcements.

Grudzień to dla mnie okres, kiedy na sprawy związane z hobby mam najmniej czasu. Po pierwsze jestem bardzo zajęty w pracy, po drugie jest to czas Bożego Narodzenia i końca starego i początek nowego roku. Odbiło się to także na blogu i postach dotyczących postępów w moich pracach. Nie sądźcie, że nic w tej materii nie robiłem, po prostu zabrakło mi już czasu na blogowanie. Aby to jednak nadrobić, kilka następnych postów będzie poświęcone właśnie modelom wykonanym w grudniu zeszłego roku. Na pierwszy plan Sowieci w skali 20mm.
December is usually the period, when I have not enough time for my hobby. Firstly I'm very busy at work and secondly is the time of Christmas and the ending of the old and begining of new year. This was also reflected on my blog and the posts about my modeling works. Do not think that nothing happend in this matter, I just had not enought time for bloging. To fix this, few next post will be about my models made during the December last year. As the first are Soviets in 20mm scale.

1. 37mm 61K AA gun - Zvezda.
To działko otrzymało podstawkę. Będzie teraz bardziej stabilne i mniej narażone na uszkodzenia.
This gun has received base. Is now more stable and less prone to damage.

2. Piechota; Infantry - Zvezda.
Nowy oddział piechoty sowieckiej od Zvezdy. Kupiłem ten oddział jeszcze na Claymore wraz z oddziałem od Revella (jeszcze w trakcie malowania - post wkrótce).
A new Soviet infantry team from Zvezda. I bought this unit on Claymore together with some unit from Revell (the work on them still on progress - I put the post soon).

4 komentarze:

 1. Bartek polecam spray Purity Seal Citadela, ładnie matuje, a Twoje ludziki nie będą się tak błyskotliwie błyszczeć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będę musiał sprawdzić... Możliwe, że jest to wina lakieru, trochę już wiekowy jest i chyba trzeba go będzie wymienić.

   Usuń
 2. Very nice reinforcements, especially the gun!
  Phil.

  OdpowiedzUsuń