niedziela, 30 grudnia 2012

Happy New Year!!! Szczęśliwego Nowego Roku!!!

The 2012 is almost gone and t the quhat way comes the question, how it was? So let summarize it. My blog was visited almost 8500 times – quite a lot in my opinion. 33 people have decided to follow my blog (it is huge motivation for myself to keep it running – thank you for that!). This year, I played 55 games, of which 24 managed to win (hurrey!). I almost finished my Poland 1944 project (armies presentations will be posted soon) and I managed to start my First Polish Armoured Division (so far I did the 24th regiment, and I need to do some infantry now). I visited Salute, the Bovington museum and I was a part of the Claymore team. What I can said more, this year was great!!!
I hope that 2013 will be even more successful than passing one, what I wish to myself and to all of you. So:
Happy New Year!!! The 2013!!!
Mija właśnie rok 2012 i nasuwa się pytanie jaki on był? Podsumujmy więc. Mój blog w tym roku oglądano około 8500 razy – jak dla mnie bardzo dużo. Aż 33 osoby zdecydowały się śledzić mój blog (co dla mnie jest ogromną motywacją do dalszego jego prowadzenia – dziękuję Wam za to!). W tym roku rozegrałem 55 gier, z czego aż 24 udało mi się wygrać (hurra!). Udało mi się prawie zakończyć projekt Polska 1944 (prezentacje armii już wkrótce) i rozpocząć prace nad Pierwsza Dywizją Pancerną (na razie 24 pułk, teraz przydała by się jakaś piechota). Odwiedziłem Salute i w końcu zobaczyłem muzeum w Bovington. W tym roku na Claymore byłem już jako je współtworzący. Co tu ukrywać ten rok był po prostu super!!!
Mam nadzieję, że rok 2013 będzie jeszcze bardziej udany, niż mijający, czego sobie i Wam wszystkim życzę. A więc:
Szczęśliwego Nowego 2013 Roku!!!
 
Debut of my figures on the table wasn't a success ... Debiut moich figurek na stole nie należy do udanych...


To be a part of the Claymore team! Byc częścią zespołu tworzącego Claymore!
Salute - huge show, I will never forgot. Salute - olbrzymi show, którego nigdy nie zapomnę.

Tanks in Bovington - the best from all year. Czołgi w Bovington - najlepsze ze wszystkiego w tym roku.


10 komentarzy:

 1. Cześć Bartek. Szczęśliwego Nowego Roku! A co do projektu Polaków 44, czekam na nowe posty. Sam składam II Korpus Polski (bez 1DP, aczkolwiek nie wykluczone... a z drugiej strony, może kiedy zobaczę Twoje prace, i zacznę składać 1DP :) ), więc z chęcią dowiem się co nieco o modelach, malowaniu, odznaczeń itp. Nie ukrywam, że w tym jestem totalnie ciemny.

  Sławek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie Polska 1944 to w założeniu armie sowiecka i niemiecka w planach mam zrobienie AK, LWP, Węgrów, tak że ten temat chyba nigdy się nie wyczerpie, ale na dzień dzisiejszy jest już czym grać. Ostatnio skończyłem kilka nowych figurek i pojazdów, ale czasu na umieszczenie zdjęć jakby brakowało... 1DP potrzebuje wsparcia piechoty i chyba jako pierwszy pójdą Strzelcy Podchalańscy (jestem na etapie poszukiwania do nich figurek). Co do malowania, oznakowania itp. to dysponuję już dość sporym materiałem, więc z przyjemnością się podzielę. Tobie również życzę dużo radości i powodzenia w Nowym Roku! Kto wie, może spotkamy się gdzieś przy bitewnym stole...

   Usuń
 2. Sounds like you had an awesome year.55 games is more than double my count for the past year. Happy New Year.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yes, it was an awsome year. I think that the next will be much better. Happy New Year to you as well!!!

   Usuń
  2. No ja mam nadzieję, że do Polski zawitasz, a jak zawitasz, to sobie zrobimy klimatyczny scenariusz, a może nie jeden :)

   Usuń
  3. No niestety w tym roku nie przewiduję takiej opcji. Może w przyszłym... W sumie w kwietniu Salute znowu jest...

   Usuń
 3. Happy new Year Bart! Expected as well for next year!
  Phil.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego w nowym roku, życzę Ci również tego aby twój Blog dalej się tak prężnie rozwijał i aby jego czytanie zapewniało w dalszym ciągu rozrywkę na tak wysokim poziomie jak dotychczas :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za życzenia! Tobie również życzę wszystkiego najlepszego, no i dużo zwycięstw na Stołach Chwały ;)
   Pozdrawiam

   Usuń