poniedziałek, 28 sierpnia 2017

Poland 1939 (11). Something for the 3rd Reich. Polska 1939 (11). Coś dla III Rzeszy.

Finally managed to finish one of my drawer, which is models for my Poland 1939. As the last comes something for my Germans. All models in this post are First to Fight. Now my forces (German and Polish) are finally ready for the battle and soon I will arrange game with them.
W końcu udało mi się opróżnić jedną z moich szuflad, która zawierała modele do projektu Polska 1939. Wszystkie modele w tym poście pochodzą od First to Fight. Teraz moje siły (Niemcy i Polacy) są w końcu gotowi do bitwy, którą wkrótce postaram się zorganizować.

Praha RV:


Praha RV:


AA gun 2cm Flak 30:


AT gun PAK 36:


10,5cm leFH 18:


7,5cm le.IG 18:


Artillery team:


12 komentarzy:

 1. Trochę taki speedpainting ale rozumiem, że np. ubogie podstawki artyleryjskie wynikają z potrzeby miejsca na podstawki artylerzystów...

  OdpowiedzUsuń
 2. Looking good Bart, beware of the curse of freshly painted figures :-)
  Cheers
  Stu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I know, however both sides are freshly painted and most of them never used on the table yet, so everything is possible ;)

   Usuń
 3. Great additions Bart, lovely trucks!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pojazdy bardzo mi się podobają, mają oszczędny, surowy klimat wrześniowych bojów... Ale załoga artylerii to insza inszość... albo te figurki małe, albo źle odlane - ale nie podobają mi się tak bardzo jak reszta modeli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuje. Co do modeli i figurek to zgodzę się z Tobą w 100%. O ile praca z pojazdami i artylerią to duża przyjemność, figurki od FtF robi się jak najszybciej, by mieć to już za sobą... Na szczęście teraz przechodzę na moje ulubione figurki Perrych, więc sobie odbiję ten horror.

   Usuń